TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.04.2016, Në orën: 14:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 997 herë

Titulli : MERCEDES E270 CDI

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 232,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Vetura posedon keto :

NAVIGACION
KOMANDA N TIMON
AUTOMATIK TIPTRONIK
DRITA XENON
ULSE LKUR
ULSE ME NXEMJE
ULSE ME FTOFJE
SENZOR PARKINGU
KLIMATRONIK
DRITA TMJEGULLES
ESP
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ..

TE GJITHA FUNKSIONALE :

Shes Mercedesin tiptop shum i rujshem pa asni vrejtje me te gjitha serviset e kryme te menjaqit dhe te motorrit me faktura ska nevoj per asni investim ska asni gabim as mekanik as kompjuterik veturen mundeni me qu me kqyr ku te doni regjistrim ka deri ne korrik per ma shum me kontaktoni +37745270128

VLEN TE CEKET QE KERRI NUK OSHT HIPOTEK DHE OSHT PERMI EMER TEM DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER TE NOTERI !!

SHPALLJET TJERA