TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.04.2016, Në orën: 15:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1174 herë

Titulli : AUDI A6 3.0 DIESEL AUTOMATIC

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi


Shitet  AUDI A6 3.0 TDI ne gjendje te perkryer, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne....

Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme si interieri i brendeshem ashtu edhe pamja e jashtme, ( shifni fotot), eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari. I rexhistruar RKS 8 muaj

* Modeli me i avansuar i Audi-së- A 6 * Motori: 3.0 TDI,  * Ndërruesi i Shpejtesive: Automatic - TIPTRONIC * Viti i prodhimit: 21.12.2005 * Ngjyra: E Zezë Metalike me llajsne CROM * Interieri: Lekure  * Dyer: 4 + 1 / Full Opcionet / * Multi Board Kompjuter * Klimatronik dy zonale * Navigatorè * Webasto * Frigorifer * Tempomat * Xenon - BiXenon * Karrikat Elektronike me nxemje * Karrikat Lekurè * Tepacirat Lekure * Timon Multifunksional * Bluetuth * Xhama e erresuar  * ABS * ESP * Servo * Aux * Airbag * Drita Cristal me ndezje Automatike Fabrikisht * Pasqyret me kontroll elektronik, me ngrohje * Crom paket brenda dhe jashte  * AUDI multi CD Radio Navigator * Alarm Fabrikisht të Audi-sé * Bllokade kunder vjedhjes * Senzor te parkimit * Senzor te shiut * Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas  * Telefon te integruar * Halogenka para dhe pas * Fellne Fabrikisht teAUDI-sè 18 "   * 4 Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike) * Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues * Dyert Central me teledirigjues * Çeles me teledirigjues * Mbyllje nga brenda

Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 6.2 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 7 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 6.7 l/100 km

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite nga ora 08:00 - 22:00 ne tel: 044 389 309  dhe  045 508 005

Ju lutemi mos dergoni SMS! 

Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA