TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.04.2016, Në orën: 15:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3166 herë

Titulli : AUDI A4 SLINE FULL EXTRA

Çmimi : 4,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2003

Përshkrimi

AUDI A4 2.5 TDI AVANT S-LINE
AUTOMATIK-MULTITRONIK-6 SHPEJSI
SHUM E MIRMBAJTUR SI MBRENDA ASHTU DHE JASHT PA GERVISHJE
RIGJISTRIM 1 VIT
VITI I PRODHIMIT 2003
EXTRA POSEDON
AUTOMATIK-6 SHPEJSI
KLIMA TRONIK DY ZONALE
BORDKOPJUTER
TIMON NE LEVIZJE
DRITAT XENON BI XENON
DRITAT BJEGULLE
NAVI
KARIKAT ME NXEMJE
ZHANZHER ME 6 CD
TEMOPMAT
ILKUR
PARKING SENZORA PARA
PARKING ZENZORA MBRAPA
GJAMAT ME RRYM DHE ME NXEMJE
PASQYRET ME RRYM E ME NXEMJE
TIMON LEKUR
ABS EDHE ESP
AIR BAG X8
MUZIK ME CD DHE ME NAVIGACION
QELSIN ME TELEKOMANDA FABRIKISHT
ALUMIN FELLGA ORIGJINALE TE AUDI

INFO NE 044320777 EDHE 049320777

SI DHE NE VIBER +37744320777

PER ME SHUM SHIKO NE FOTO

SHPALLJET TJERA