TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.04.2016, Në orën: 15:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4536 herë

Titulli : BMW 330 Dizel-AUTOMATIK-9 muj regj-2002.

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 330

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2002

Përshkrimi

BMW 330 DIZEL..SERI 3
AUTOMATIK TIPTRONIK..PULLA NE TIMON ,.,.
KLIMATRONIK-ABS-ESP-SRS-AIRBAK-CD ME ZHANZHER-DRITARET e PASQYRET ME RRYM- CENTRAL ALARM,.,ETJ ETJ,.
KARRIKAT GJYS LIKUR GJYS ANTILOP..
FELLNE ME GOMA TE REA..
NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR PA ASNJE VREJTJE..tip top
KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA.258 000..REGJISTRIM EDHE 9 MUAJ ,.
VITI I PRODHIMIT FUND 2001..
QMIMI 4900 ERO..-,,.me ndrrim 5500 ero.
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA