TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.04.2016, Në orën: 15:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2180 herë

Titulli : OPEL INSIGNIA - 2.0 CDTI - COSMO

Çmimi : 10,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Insignia

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

- INSIGNIA - COSMO
- MOTORI 2.0 CDTI - TI TE KUQE
- VITI I PRODHIMIT 2010
- ULESET ME LEKURE
- ULSET ME NXEMJE DHE MEMORJE
- NAVIGACJON TE MADH
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD - NAVIGACION SYSTEM
- BLUETOOTH
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA TE MJEGULLES
- DRITA XENON - BI-XENON
- DRITA ME ROBOT
- LED DRITA PERPARA
- AUTO HOLD SYSTEM
- DRITA ELEKTRONIKE
- TEMPOMAT
- SENZOR PARKIMI PERPARA DHE PERMAS
- FRENIN E DORES ELEKTRONIK
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE DHE I PALOHEN
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- POSEDON 2 QELSA

- TEL 044890738Polo . Audi . Golf . Bmw . Fiat . Ford . Opel . Corsa . Vectra . Mercedes . Volvo . Renault . Peugeot .

SHPALLJET TJERA