TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.04.2016, Në orën: 21:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3819 herë

Titulli : AUDI A8 4.2 TDI FULL EXTRA MODEL FACE LIFT -08

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 4200

Viti : 2008

Përshkrimi

SHES AUDI A8 4.2 TDI VITI FUND 2007 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT ERUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT POSEDON ...KLIMATRONIK ... KARRIKA NXEMJE ...KOMANDA TIMON+ SHPEJCIT TIMON
NAVI +DVD .... DRITA XENON BI XENON ... SEXORA PARA MAS ...DRITA LLED MRAPA ... ETJ ETJ E SHUM SENE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR
VETUREN MUND TA MERRNI TA QONI KU TE DONI PER QFAR DUSH KONTROLLE

NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 207 206

SHPALLJET TJERA