TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.04.2016, Në orën: 21:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 768 herë

Titulli : VW POLO 1.4 TDI VEQ ME DOGAN TE PAGUAR -08

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2008

Përshkrimi

SHES POLO 1.4 TDI VITI FUND 2007 VEQ ME DOGAN TE PAGUAR
VETUR ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT

NR KONTAKTI 045 192 192 ose 045 368 718

SHPALLJET TJERA