TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.04.2016, Në orën: 22:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1313 herë

Titulli : mercedes benz 250

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 250

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 280,000

Motori (kubik) : 2.5

Viti : 1991

Ekstra : ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Xham Dielli

Përshkrimi

shesh mercedes 250 ne gjendje shum te mir shum i rujter motori 2.5 dizel per me shum informata kontaktoni ne nr 045 539 645 dhe ne viber +37745539645

SHPALLJET TJERA