TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 03:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1395 herë

Titulli : Mercedes C270

Çmimi : 5,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2001

Përshkrimi

Vetura ngjendje te rregullt pa as ni problem garantojm per te te gjitha i ka te rregullta i ardhur qe ni vit nga loksemburgi per me shum vet ata te intersuar mund ta testojn personalisht veturn . numri 049881464 /045546549 kmm (260000)tr kaluara dhe regjistrim 11 muaj i

SHPALLJET TJERA