TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 03:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1129 herë

Titulli : BMW 320 2.0 24 w rks 3 muj

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1991

Përshkrimi

bmw asht ne gjendje shumm tmire asht shumm e shpejtt shumm e shtrengume ka goma tmira baterin e re shfecicat e ndrrume fellne shumm te bukura te tipit rii 16 in shitet edhe ndrrohet mvaret prej oferte +38649574977 dhe vala 044522166

SHPALLJET TJERA