TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 03:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 738 herë

Titulli : VW GOLF 6 1.6 TDI -11

Çmimi : 10,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2011

Përshkrimi

GOLF 6 1.6 TDI highline , klimatronik , karrika rekaro dhe me nxemje , cd sharger fabrikisht , ABS , SRS , komanda ne timon, tempomat , senzora para dhe mbrapa , sistem automatik te dhezjes dhe fikjes,hapje elektronike te xhamave ,sistem automatik te parkimit ,full opsion, I IMPORTUAR NGA GJERMANIJA , I SAPO DOGANUAR , dhe ne xhendje shum shum te mire teknike dhe optike.

SHPALLJET TJERA