TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 03:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1848 herë

Titulli : VW Bora dizel -00

Çmimi : 4,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

eshte ne gjendje te mir teknike dhe fizike e ka servisin e kryer dhe behet perkthim i menjehershem i pronarit ka ni vit regjistrim eshte shum e rujtne ka goma te mira mund te shkruani dhe komunikoni qmimi i pa diskutuar edhe ne viber 049405116

SHPALLJET TJERA