TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 03:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 707 herë

Titulli : VW GOLF 6 1.6 TDI -12

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2012

Përshkrimi

Golf 6 1.6 TDI VITI 2012 I doganuar dhe i saporexhistruar .

SHPALLJET TJERA