TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 03:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6091 herë

Titulli : BMW 318 BENXIN 1.8

Çmimi : 2,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2000

Përshkrimi

Posedon ;
Klim
Arbag
Fellne nga kromi dhe goma te reja
Servin e kryn ne zvicerr
Gjithqka ne rregull pres blers serjoz !
Per me shum kontak :
Viber +38649160886
Viber + 37744532990

SHPALLJET TJERA