TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 03:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1480 herë

Titulli : Golf 2

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 20,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1989

Ekstra : Alarm

Përshkrimi

Shitet golf 2 1.9 tubro dillzll ne gjendje shum te mir regjistrim der muji eh 8 ka regjistrim posedon ne emer tem ih rujetm si jasht dhe mbrenda hargjimet te vogl aShite
r familjare

SHPALLJET TJERA