TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 03:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1917 herë

Titulli : VW Passat CC BLUE TDI DSG nga Zvicra me KASKO -10

Çmimi : 17,340 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes Passat CC i ardhur nga Zvicera ne muajin dhjetor 2015tes,eshte prodhimi dhe modeli i 2010-tes me teknologji te avancuar te shpenzimeve BLU tdi,

Posedon sigurim dhe regjistrim ne KS deri ne fund te vitit 2016 ,dhe gjithashtu sigurimin e maqedonise TPL,por edhe gjithashtu sigurimin ekstra FULL KASKO per vjedhje,gervishtjet,dhe ndonje aksident te paparashikuar deri ne janar 2016tes.


posedon nderuesin e shpejtesive automatik DSG shpejtesit ne timon si te formulave,

eshte 2.0 apo 1938cm3 (kubik) me 143HP,

dritat i ka xenon-bixenon plus adaptiv me drita anesore,

senzora te parkimi perpara dhe permas,

senzora te shiut,

2 par fellne 18she me 2 par guma te reja (gjithsej 8guma dhe 8fellne 18she),

cruise control apo tempomat,

pronar i pare zviceran,

me vetem 138.000km te kaluara (e jo sikur neper pllace te automjeteve qe jon me 400.000km e te kthyera ne 150.000) 100% te sakta,

posedon sigurim regjistrim KS, plus tpl-sigurim te maqedonise dhe plus full kasko per vjedhje ndeshje etj,

radio cd me mp3 dhe me SD kartel me touch screen me navigacion , plus bluetooth kit per telefon komplet.

servisi i kryer para 1000km komplet vaj filtera llagera ballansim regllazh etj etj,

karrikat alcantra modeli me gjysem lekur dhe gjysem antillop,me nxemje,

gjamat e zi mbrapa fabrikisht.

qmimi i negociushem,
nderrim vetem me garsonjer ne Prishtine.viber 0037744123570SHPALLJET TJERA