TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 10:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 99 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera shtepine ne Tasligje

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 110m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : PO

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera katin e shtepise ne lagjen Tasligje te kopshti NECI.
Ka hyrje te veqante dhe sallon kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo terrase, oborr.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA