TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 11:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 269 herë

Titulli : Shes Traktorin

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Makina Bujqësore & Pyllore

Përshkrimi : shes traktorin Ursus c-335 prodhim polak i vitit 1984 ne gjendje te rregullt dhe makinen shirese-kombajnin i cili vehet ne funkcion permes rripit transmetues me traktor dhe permes elektromotorrit trefazor.te dyja ose veq e veq shiten me qmim te diskutueshem. thirr ne viber.

SHPALLJET TJERA