TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 14:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 75 herë

Titulli : shes fellnet 16`she me 4 vrima (pa goma)

Çmimi : 120 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : shes fellnet 16`she me 4 vrima (pa goma)
qmimi 120 (i padiskutushem)

Fellnet kan qen ne perdorim vetem veres dhe para 1 jave i kam hek prej kerrit se i kam ble 1 par tjera per kete arsyje po i shes nuk jan te demtuara dhe nuk dridhin

jane prodhim gjerman
tel +38649683826 (Viber & Whatsapp)

SHPALLJET TJERA