TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 18:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1132 herë

Titulli : Chevrolet Captiva 2.0 Diesel 2007

Çmimi : 6,500 €

Cmimi në zbritje : 5900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Chevrolet Captiva

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 158

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet Chevrolet Captiva 2.0 Diesel viti 2007 në gjendje të mirë teknike.

Vetura ka Doganen e paguar dhe ka regjistrim Rks deri në muajin 11.2016.

Km: 158.000 me libra të servisit.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA