TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 17:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 738 herë

Titulli : Shis HtC ONE X - Urgjent

Çmimi : 80 €

Cmimi në zbritje : 60 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet HTC ONE X, per arsye kam ba ni HTC tjeter, punon shum shpeit sbllokohet bojn te gjitha programet, telefoni ka kamer para dhe mas!

Telefoni asht i rujtum siq shihet ne foto!

~ Karakteristikat e telefonit!
Versioni: 4.2.2, 5.0 HTC Sense!
HTC ONE X [32 GB]
Viti i prodhimit 2013!
1 GB [Ram Memory]
1.5 GHz Quadcore [4 Processora]
720 x 1280 pixels (~312 ppi pixel density)
Screen [4.7 inches]
Ekrani [Corning Gorilla Glass] (Nuk grithet)
Kamera 8 MP
Video HD
Beats Audio

Verejte: Telefoni ka gjekin e sim cart-es te demtuar dhe WI-FI nuk kap shum larg, kushtojn 25 Euro

Per me shum info: http://www.gsmarena.com/htc_one_x-4320.php

Pres bleres serioz, kontaktoni ne Viber ose thirrni ne telefon!

SHPALLJET TJERA