TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 20:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1551 herë

Titulli : MERCEDES E 350 CDI AMG LINE 4MATIC

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 350

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 118,533

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2013

Përshkrimi

Ngjyra e kaft metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te bardhe , ulset elektrike ,
ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , bordkompjuter ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , tempomat , kamer mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
abs , esp , airbag , radio CD SD CARD , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA