TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 20:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1684 herë

Titulli : BMW GT 530 SPORT EDITION -11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW GT

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

- GT 530 - SPORT EDITION
- MOTORI 3.0
- VITI I PRODHIMIT 2011
- ULESET ME LEKURE
- ULSET ME NXEMJE
- NAVIGACJON TE MADH
- SHIBER
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD - NAVIGACION SYSTEM
- BLUETOOTH
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA TE MJEGULLES
- DRITA XENON - BI-XENON
- DRITA ME ROBOT
- LED DRITA PERPARA DHE PERMAS
- AUTO HOLD SYSTEM
- DRITA ELEKTRONIKE
- TEMPOMAT
- SENZOR PARKIMI PERPARA DHE PERMAS
- KAMER PER PARKIM
- FRENIN E DORES ELEKTRONIK
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE DHE I PALOHEN
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- POSEDON 2 QELSA

- TEL 044890738SHPALLJET TJERA