TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.04.2016, Në orën: 22:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 131 herë

Titulli : mercedes 250 dizel 1991

Çmimi : 2,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 250

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 1,000

Motori (kubik) : 2,5

Viti : 1991

Ekstra : ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik

Përshkrimi

Shes mercedes 250 2.5 dizel regjistrim deri me 25,05,2016 eaht tip top posedon vollon hidraulik,Abs shiber elektronik ,,pasqyre elektronike,punim arre,fellne me goma te reja,llajsne të gjera extraa,dypar shmigavac t bardh dhe të zi
Deri n? fjal të fundit
Nr 044833909 ////044954021

SHPALLJET TJERA