TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 02:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2396 herë

Titulli : Opel Corsa -03

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 35,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2003

Përshkrimi

opel corsa dti

disel
klimatronik
air bag
abs
esp
komanda n vollon
xhamat me rrym
pasqyret me rrym dhe nxemje
4 goma me bandash t dimrit jon
servisin e kryer
shum e rujtne si jasht ashtu edhe brenda
kilometrat i ka t sakta 135 000
regjistrimi par rks
per ma shum kontakto +37744576366

SHPALLJET TJERA