TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 02:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1934 herë

Titulli : VW Golf 3 Vr6 2.8 -93 REGJ 1 Vit

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 2800

Viti : 1993

Përshkrimi

shes golf 3 vr6 2.8 benzin . viti i prodhimit 1993 . Vetura osht full ekstra osht fabrikisht Vr6 .Vetura ka air bag , hidraulik , pasqyret me rrym , gjamat me rrym , centrall , ksenon me llup , shiper ,ejt... Vetura ka rigjistrim 1 vit . Nuk ka nevoj per investime . Nuk osht hipotek dhe perkthehet Mrena dite
Nr kontaktus - viber - ipko 049-666-799
vala 045-510-540
Boj ndrrim

SHPALLJET TJERA