TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 03:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1338 herë

Titulli : BMW E30 325i

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 325

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1991

Përshkrimi

Shes Bmw ne gjendje te mir teknike dhe optike pres blerës serioz

SHPALLJET TJERA