TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 03:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3043 herë

Titulli : BMW 550

Çmimi : 6,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW Tjetër

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 5000

Viti : 2010

Përshkrimi

ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjermania te gjitha i ka te reja si ne motor dhe ne karaseri fellne te bukura e te reja

SHPALLJET TJERA