TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 03:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1105 herë

Titulli : VW Polo 1.6 16v gti

Çmimi : 3,499 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes(ndrroj)vw pollo ngjyr e zez 1.6 16v benzin viti 2001 hargjimet e vogla.vetura posedon abs airbag klimatronic esp gjamat e par elektronik dritat xenon fabrikisht etj vetura osht e ardhun nga zvicrra dmth rexhistrimin e par ne kosov qe 6 muj ,vetura osht me te gjith servisat korp llamell set dhe rrypin dhemzor set i ka te ndrrume gjithashtu edhe vaj e filtera .
Viber :+38649886866

SHPALLJET TJERA