TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 03:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1727 herë

Titulli : AUDI A5 2.7 TDI SHITET

Çmimi : 17,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2008

Përshkrimi

Audi a5 2.7 tdi 190 ps viti 2008 kilometra te sakta dhe me liber servisi, 3 qelsa. E sapo servisuar komplet
Vetura ka panorame, 8 shpejtesi menjaq multitronic shpenzimet 5.9/l rruge te hapur, 8.0/l qytet. Goma te reja te veres.
Vetura eshte e doganuar per her te pare ne kosove nga pronari, ka regjistrim edhe 2 muaj

SHPALLJET TJERA