TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 03:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1514 herë

Titulli : VW Golf IV -02

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Golf IV 1.9 TDI (I) e kuqe 74 KW

Ngjyr e Argjent MetalikeVetura Posedon

Klimatronic

Navigacion

Gps

Tempomat

Komanda ne vollan (ka mundesi rritjen e shepjtesis permes vollanit dhe opcione tjera)

Karrika me nxemje

Gjamat me rrym

Larjen automatike te dritave (Farave)

Pronari i vetem i vetures prej qe ka ardh nga jasht

Vetura eshte e shum e ruajtur si brenda ashtu edhe jasht

Per me shum info kontakto ne:

Tel 045 880990 044 369469

Sms mos dergo

SHPALLJET TJERA