TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 03:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1225 herë

Titulli : SHES RENAULT CLIO 2005

Çmimi : 3,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Clio

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1500

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes RENAULT CLIO 1.5 diesel ne gjendje te rregullt. Servisi i vetures eshte bo me 02.02.2016. Ka goma te reja te dimrit.
Ka klim dhe regjistrim deri me 3.12.2016.

SHPALLJET TJERA