TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 08:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 911 herë

Titulli : Touran 2.0 tdi dsg 2005 highline

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 191,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Touran 7 ulse
Cd changer
Seria highline
Krom paket
4 guma treja
Xenon bixenon
Senzor parkingu
Full extra
Info tel 044 207 526 049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA