TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 10:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 309 herë

Titulli : volkswagen jetta

Çmimi : 1,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Jetta

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1986

Ekstra : CD Player, Radio

Përshkrimi

shes veturen volkswagen jetta turbo disel servisin e ka te kryer eshte ne gjendje shum te mir tehnike i ka gomat e veres dhe te dimrit

SHPALLJET TJERA