TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 12:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 503 herë

Titulli : Toma Vinkovic 419

Çmimi : 1,400 €

Kategoria : Makina Bujqësore & Pyllore

Përshkrimi : Shes Tomovinkoviq 1 klipsh 4x4 ne gjendje te rregullt pune.
Traktori punon shum mire , ne motor dhe ne menjaq asnje verejtje , ka fuqi te pabesueshme, Frenat i punojne shum mire , Hidraolikt gjithashtu , Goma te Reja me Tega per peshë , dhezet leht me Konop . Verejtje: Ka nevoje per pak investim per me u ba si i ri , nevojitet INSTALIMI per me dhez n'qels edhe me ja eliminu LLUFTIN. Dokumenta nuk kam po per traktor GARANTOJ per qkado qe duhet. Gjithashtu Posedon edhe Rimorkio (kerr) ose prokolic , shum ngjendje tmir e madhe sa t'dush 1.5 kubik e kom garku vet me gur e zall e di qe nuk i merr vesh n'daq n'perpjetze n'daq n'teposhtze edhe per kto Garantoj. Pllugi shkon me Traktor.
Qmimi i Traktorit me pllug 1050
Qmimi i prekolices 350
Tel. 044 121 310 + Viber

SHPALLJET TJERA