TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 10:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 444 herë

Titulli : RENAULT MEGAN 1.5 DCI 2007

Çmimi : 3,300 €

Cmimi në zbritje : 3100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 218,000

Motori (kubik) : 1500

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags

Përshkrimi

Automjeti eshte ne gjendje te mire teknike. i Servisuar cdo 10000km.

Ka vecorit, ASB, ESP, Tempomat, Timonin Multifunksional, Sensor te Shiut, Celse Telekomand me Kartel, Nxemje, Alarm, Xhamat elektrike, Felne, Radio dhe CD.

Viti i prodhimit 27.11.2006 MODEL 2007. Regjistrim RKS deri me 01.03.2017.

Kontakti: 044 776 021

SHPALLJET TJERA