TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 13:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 400 herë

Titulli : VW Passat 3c 2007 2.0 automatik-tiptronik DSG

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler

Përshkrimi

Shes veturen Passat 3c te vitit 2007 2.0 automatik tiptronik DSG , vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike .

SHPALLJET TJERA