TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.04.2016, Në orën: 15:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 298 herë

Titulli : shiten 2.5 ari ne breg te diellit

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shiten 2.5ari ne breg te diellit te stacioni i autobusave 4 gjendet 50m me lart . Posedon dokumentacion te rregullt uj asfalt kanalizim rrym dhe ka leje ndertimi. Eshte lagje me ndertim te ulet Nuk ka ndertim te lart afer qimimi i diakutueshem 045 369021

SHPALLJET TJERA