TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 01:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 148 herë

Titulli : Golf IV

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 214,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

Golf 4 1.9 T-DI 131 ps.
VP 08.2002.
Regjistrim deri 21.10.2016
Servisin e krym para 4 muj vetem rrypin me dhembzor nuk e ka te ndrrun.
Verejtje vetures zamajaci i dhe nje zgllob nihet pak.
Qmimi i diskutueshem.
Vetura eshte i ngjajshem me Pacifik.
Nr.kontaktues: 044820556
Viber +38649226072

SHPALLJET TJERA