TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 09:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 387 herë

Titulli : GOLF 4 1.9 TDI 2001 AUTOMATIK

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet dhe nderrihet
Ardhur nga zvicrra
Me liber servisit
Info 044 207 526 dhe 049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA