TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 20:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 419 herë

Titulli : Glof 6 automatik (DSG)

Çmimi : 11,700 €

Cmimi në zbritje : 10700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 156

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2010

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shes golf 6 automatik, ne gjendje shume te mire optike dhe mekanike. Regjistrim 1 vit. Servisin e motorit para 1000 km si dhe servisin e automatikut e te kryme ne 138000KM. Sensor parkingu para dhe pas, si dhe sistem parkingu! 4 Goma te veres te reja.

SHPALLJET TJERA