TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 11:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 155 herë

Titulli : Lokal me Qira Breg diellit 2

Çmimi : 170 €

Kategoria : Shitje: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 80m2

Ekstra : Parking Privat

Përshkrimi : Jap Lokal me qira ne lagjen bregu i diellit 2, Rruga per Matiqan, 300 metra nga shkolla fillore iliria dhe eshte ne rrug kryesore.

Ka hapsir Rreth 80m2, mund edhe te ndahet ne dy pjes, ka infrastruktur te kompletuar gjithashtu edhe parking te mjaftueshem.

Tel: 045930060

SHPALLJET TJERA