TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 14:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1817 herë

Titulli : Audi A4 2.5 Karavan 2004 2005

Çmimi : 3,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 380

Motori (kubik) : 2.5

Viti : 2004

Ekstra : ABS

Përshkrimi

SHES AUDI A4 2.5 2004/2005 KARAVAN
VETURA GJENDET NE KOSOVE, DHE ESHTE E PA DOGANUAR
QMIMI I FINDIT ESHTE 3 000 EURO.
I PA DISKUTUESHEM

SHPALLJET TJERA