TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 10:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2919 herë

Titulli : BMW X5 2004 Modifikant Full

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 245

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes bmw x5 modifikant me full opcione , vetura eshte 2004 dhe regjistrim ka deri me 04.05.2016
Posedon 2 çelsa dhe liber te servisit , navigacion , bord kompjuter , tv , tempomat , senzora para dhe prapa , kariket lekur , memorje , nxemje para dhe prapa dhe memorje , shiber , pasqyrat me rrym dhe me nxemje , etj etj .
Veturen mundeni ta kontrolloni ku te doni,,,
Ndrrim nuk bej , hipotek nuk eshte dhe perkthimi behet menjeher......

SHPALLJET TJERA