TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 19:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 207 herë

Titulli : Mercedes S500 -07

Çmimi : 21,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 500

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 5000

Viti : 2007

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike vetura eshte e modifikuar si dhe te gjitha pjeste i posedon te S 500 te vitit 2012, ju lutem per me shume informata kontaktoni ne kete nr 0037744870070 viber

SHPALLJET TJERA