TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 19:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1896 herë

Titulli : pug

Çmimi : 180 €

Kategoria : Qen

Përshkrimi : Shitet pug, shume i mire, i dashtun dhe energjik. I ka te gjitha vakcinat e kryera

SHPALLJET TJERA