TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 09:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 525 herë

Titulli : BMW X5

Çmimi : 17,500 €

Cmimi në zbritje : 17000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 155,000

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2008

Përshkrimi

Bmw x5
3.0 diesel
2008
Automatik
Targa te huaja
Sport packet
Km 155000
Liber historise
Gjendje perfekte . Vetura shitet me marveshje si dhe mund te behet ndrrim me banes ne Pr

SHPALLJET TJERA