TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.04.2016, Në orën: 22:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1590 herë

Titulli : Mercedes C220 Modeli Avangarde

Çmimi : 15,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 152,000

Motori (kubik) : c220

Viti : 2009

Ekstra : ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shitet Mercedes modeli avangarde, 152 mij te kalume, manual 6 shpejtsi
Servisi komplet i kryer kete muaj ,karrikat gjysem lekur posedon 4 goma te veres me fellne si dhe 4 goma te dimrit, ndrrim nuk bojm !

SHPALLJET TJERA