TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 00:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 558 herë

Titulli : Shes mobilje per sallon 3/2 dhe 2 fotele

Çmimi : 250 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Shes mobiljet per sallon 3/2dhe 2 fotele shum pak te perdorura qmimi 250 euro per me shum informata tel viber +38649776622

SHPALLJET TJERA