TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 15:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1107 herë

Titulli : Peugeot 206 -01 shitet dhe nderrohet

Çmimi : 1,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 206

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

shes apo nderroj peugeot 206 dizell 1.9 ne gjendje te shkelqyer si nga jasht asdhtu edhe brenda ,per me shume info kontakoto ne tel.

SHPALLJET TJERA